Electromagnet de forta  Hikvision DS-K4H250S; Forta de retinere: 272kg; alimentare:
SKU: DS-K4H250S
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
127.62 Lei x 4 rate
Descriere
Electromagnet de forta  Hikvision DS-K4H250S; Forta de retinere: 272kg; alimentare: 12 VDC or 24 VDC, (default voltage is 12 VDC); amperaj: 500 mA or 250 mA; Dimensiuni: 240 mm × 49 mm × 25.5 mm; Greutate: 2.1kg