Acumulator NJOY GP1812CF 12V 181x77x167mm, Cycle use 14.4V- 15.0V max.
Producator:
Njoy
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
În stoc
in stoc
Descriere
Acumulator NJOY GP1812CF 12V 181x77x167mm, Cycle use 14.4V- 15.0V max. current 5.4A, Float use 13.5V- 13.8V, Terminal T3 (M5), Power 70.2W/ cell
Specificații
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) case width | 325 mm |
| Master (outer) case gross weight | 20.5 kg |
| Master (outer) case length | 188 mm |
| Master (outer) case height | 188 mm |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Altele |
| Product colour | Black |
| Battery technology | VRLA AGM |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Certification | CE, RoHS |
| Weight | 5 kg |
| Width | 77 mm |
| Country of origin | China |
| Battery life | 5 year(s) |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Copper, Rubber |
| Depth | 181 mm |
| Height | 167 mm |