SKU: SP-BAT-12V7AH
Producator: Spacer
Descriere
ACUMULATOR UPS SPACER 12V / 7Ah, dimensiuni: 151x66x96mm, inaltime+terminal: 102mm, terminal F2(T2)
SKU: SP-BAT-12V7AH Categorie:
Specificații
Battery-Capacity
7 Ah
Culoare
Negru
Tip produs
UPS Battery
Battery technology
Sealed Lead Acid (VRLA)
Battery voltage
12 V
Number of batteries included
1 pc(s)
Compliance certificates
CE
Width
151 mm
Height
96 mm
Depth
6.6 mm