SKU: CCCAIO27HRZW/1
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
185.26 Lei x 24 rate
Descriere
All-in-One Horizon CCC  27″, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-
edge, antiglare, 250 nits, 13th Gen Intel® Core™ i3-1315U processor(10M
Cache, up to 4.50 GHz), video integrat Intel® UHD Graphics for 13th Gen
Intel® Processors, RAM 8GB (Max 64) DDR4-2666MHz RAM, SSD 256GB (Max 2TB
No ODD, Gigabit
Ethernet ports, 802.11ac/Bluetooth 5.0, Porturi Frontale USB2.0x2,
Earphone x1, TYPEC2.0(480M)x1, SD card slot x1, Porturi spate HDMI
OUTx1,VGA OUTx1,USB-A2.0(480M)x2,USB-3.2(10GB) x2, RJ45×1,AUDIOx1, MIC
INx1(Universal audio jack), Dual 2W Speakers, Built-in 5MP camera, 2
Microphones, Silver Gray, 7KG, Dimensiuni: 613.4×365.0x66.7mm, Windows
11 PRO
SKU: CCCAIO27HRZW/1 Categorie:
Specificații
Capacity-HDD
no-HDD
Capacity-SSD
256GB
Resolution
FHD
Video
Onboard
HDD-or-SSD
SSD
Microsoft-OS
PRO
RAM
8GB
AIO-Format
Regular
Touchscreen
Nu
Producator procesor
Intel
Sistem Operare AIO
Windows 11 Pro
Rezolutie
1920 x 1080 (FHD)
Tip display
FHD
Tip placă video
Integrată
Producator placa video
Intel
Webcam integrat
Da
Ethernet (RJ-45)
Da
Serie placa video
Model GPU
Intel Integrated Graphics
USB Type A
Tip stocare
SSD
Capacitate stocare
256 GB
Capacitate RAM
8 GB
Diagonala display
27 inch
Culoare
Luna Grey
USB Type-C
N/A
Tip procesor
Intel Core i3
Model procesor
1315U
AIO-Screen-Size
27"