SKU: 40AW065BEU
Producator: Lenovo
Credit module tbi bank 3.4.1
39.00 Lei x 4 rate
Descriere
Incarcator laptop Lenovo, 65W, 1, 5m, 2 porturi USB, negru
SKU: 40AW065BEU Categorie:
Specificații
Input current
1.5 A
USB ports quantity
2
Input voltage
100 – 240 V
Purpose
Universal
Power supply type
Indoor/outdoor
Output power
65 W
Tip produs
Incarcator
Culoare
Negru
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Quantity per pack
1 pc(s)
Cables included
USB Type-C
Package weight
225 g
Package width
120 mm
Package type
Box
Package depth
120 mm
Brand compatibility
Lenovo
Cable length
1.5 m
Width
50 mm
Package height
35 mm
Operating relative humidity (H-H)
8 – 90%
Weight
115 g
Depth
30 mm
Height
87.3 mm