ASPIRATOR DE MANA HEINNER HHVC-H7.4RD
SKU: HHVC-H7.4RD
Producator: Heinner
Credit module tbi bank 3.4.1
54.95 Lei x 4 rate
Descriere
Aspirator de mana HEINNER HHVC-H7.4RD, sistem ciclonic, aspirare uscata si umeda, acumulator Lithium: 7.4V, putere: 45W, putere de aspirare: 2.3kPa, durata de funcționare: >20 min, capacitate recipient: 550ml, durata de incarcare: 5-8 ore, filtru lavabil, posibilitate de montare pe perete, accesorii: duze aspirare uscata sau umeda, culoare: rosu
SKU: HHVC-H7.4RD Categorie:
Specificații
Tip aspirator
De mana
Tip suprafata
Multi-suprafete
Putere aspirator
≤1400W
Capacitate colectare
0.5
Material tub
Nu
Putere
50W