ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-MC700WB
SKU: HVC-MC700WB
Producator: Heinner
Credit module tbi bank 3.4.1
101.12 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: HVC-MC700WB Categorie:
Specificații
Putere
700W
Tip aspirator
Fara sac
Material tub
Plastic
Putere aspirator
≤1400W
Putere aspirare
140W