Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL
SKU: HSVC-MB22.2BL
Producator: Heinner
Credit module tbi bank 3.4.1
234.45 Lei x 4 rate
Descriere
Aspirator vertical Heinner V-Go Max HSVC-MB22.2BL, sistem filtrare ciclonic, acumulator Li 22.2V, utilizare dubla: aspirator de mana si vertical, motor BLDC, 100,000RPM, putere: 300W si 3 viteze, putere absorbtie: 90W, autonomie: 10/20 min, 2 moduri aspirare, perie electrica cu lumini LED, capacitate rezervor praf: 0.7L, durata incarcare: 4-6 ore, filtru HEPA, accesorii: acc spatii inguste, perie textile, suport montare pe perete, incarcator, negru/albastru
SKU: HSVC-MB22.2BL Categorie:
Specificații
Tip aspirator
Vertical
Tip aspirare
Uscata
Tip suprafata
Multi-suprafete
Acumulator
Da
Material tub
Aluminiu
Capacitate colectare
0.7 L
Accesorii aspirator
Suport de perete
Putere
300W
Putere aspirare
90 W