Camera de supraveghere Bullet 2MP ColorVu Dual-light Fixed Hikvision DS-2CE12DF3T-LFS(2.8MM),
SKU: DS-2CE12DF3T-LFS(2.8MM)
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
88.28 Lei x 4 rate
Descriere
Camera de supraveghere Bullet 2MP ColorVu Dual-light Fixed Hikvision DS-2CE12DF3T-LFS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba, IR 20m, lumina alba 20m, iesire TVI/AHD/CVI/CVBS, microfon incorporat, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 6.9 W, protectie: IP67, dimensiuni: 194.19 mm × 78.01 mm × 74.46 mm, greutate: 530g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12DF3T-LFS(2.8MM) Categorie:
Specificații
Tehnologie
Analog
Camera Wireless
No
Format cameră
Bullet
Infra Rosu
40m
Obiectiv fix
2.8mm