Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8,
SKU: DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM)
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
170.68 Lei x 4 rate
Descriere
Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion Detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 11.4 W, protectie: IP67, dimensiuni: 82.6 mm × 77.1 mm × 213.2 mm, greutate: 467g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM) Categorie:
Specificații
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Obiectiv fix
2.8mm