Camera de supraveghere Bullet 3K ColorVu Dual-light PoC Hikvision DS-2CE12KF3T-LE(2.8MM),
SKU: DS-2CE12KF3T-LE(2.8MM)
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
134.24 Lei x 4 rate
Descriere
Camera de supraveghere Bullet 3K ColorVu Dual-light PoC Hikvision DS-2CE12KF3T-LE(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min.: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux, IR: 40m, lumina alba: 40m, alimentare: 12 VDC± 25%, PoC.at, Max.7.8 W, protectie: IP67, dimensiuni: 194.2 mm × 78 mm × 74.5 mm, greutate: 570g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12KF3T-LE(2.8MM) Categorie:
Obiectiv fix
2.8mm