Camera de supraveghere Bullet 4K Hikvision DS-2CE12UF3T-LS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm,
SKU: DS-2CE12UF3T-LS(2.8MM)
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
181.66 Lei x 4 rate
Descriere
Camera de supraveghere Bullet 4K Hikvision DS-2CE12UF3T-LS(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with cu lumina alba: 40m, IR 40m, iesire TVI, alimentare: 12 VDC ± 25%, Max. 6 W, protectie: IP67, dimensiuni: 205.7mm × 83.7 mm × 80.7 mm, greutate: 410g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12UF3T-LS(2.8MM) Categorie:
Obiectiv fix
2.8mm