Camera de supraveghere Hikvision TURRET HWT-T150-P-28 quality imaging with 5
SKU: HWT-T150-P-28
Producator: Hiwatch
Descriere
Camera de supraveghere Hikvision TURRET HWT-T150-P-28 quality imaging with 5 MP, 2560 × 1944 resolution , 2.8MM fixed focal lens, 20 m IR distance for bright night imaging, Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with IR, STD/HIGH-SAT,Brightness, Sharpness, Mirror, Smart IR, AGC , Video Output 1 HD analog output, Dimension Ø 85.4 mm × 76.12 mm , Weight Approx. 120 g, Operating Condition -40 °C to 60 °C.
SKU: HWT-T150-P-28 Categorie:
Specificații
Rezoluție cameră
HD 5MP
Tehnologie
HDTVI-TurboHD
Camera Wireless
No
Infra Rosu
20m
Obiectiv fix
2.8mm