Camera de supraveghere Hikvision TURRET HWT-T250-M 2.8 mm fixed lens,
SKU: HWT-T250-M-28
Producator: Hiwatch
Descriere
Camera de supraveghere Hikvision TURRET HWT-T250-M 2.8 mm fixed lens, 5 MP@20fps, 4 MP@25fps, 1080p@25fps NTSC: 5 MP@20fps, 4 MP@30fps, 1080p@ 30fps,2560 (H) × 1944 (V),1 Analog HD output BLC, Operating Conditions- 40 °C to 60 °C,IP66, Operating Conditions:-40 °C to 60 °C, IR Up to 40m, Dimensions Ø 127.92 mm × 102.26 mm, Weight:450 g.
SKU: HWT-T250-M-28 Categorie:
Specificații
Rezoluție cameră
HD 5MP
Tehnologie
HDTVI-TurboHD
Camera Wireless
No
Infra Rosu
40m
Obiectiv fix
2.8mm