Camera de supraveghere Turret 2MP HiWatch HWT-T120-M(2.8MM), lentila fixa 2.8mm,
SKU: HWT-T120-M(2.8MM)
Producator: Hiwatch
Descriere
Camera de supraveghere Turret 2MP HiWatch HWT-T120-M(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: 0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR, IR 20M, iesire: TVI/AHD/CVI/CVBS, alimentare: 12 VDC ±15%, protectie IP66, dimensiuni: Ø 82.6 mm × 69.66 mm, greutate: 230g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C
SKU: HWT-T120-M(2.8MM) Categorie:
Specificații
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Tehnologie
Analog
Camera Wireless
No
Infra Rosu
20m
Obiectiv fix
2.8mm