Camera de supraveghere IP Dome 2MP Smart Hybrid Light Hikvision
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
501,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 2MP Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1123G2-LIU(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.4 mm × 97.7 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutii | 2 MP |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Putere Consumata | 6 W max. |
| Frame rate | 25/30 fps max. |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Dimensiuni | 121.4 x 121.4 × 97.7 mm |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Audio | DaSunet mono |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.