Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.008,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 4MP ColorVu with Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1147G2H-LIU(4MM), lentila fixa: 4mm, iluminare min.: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Rezolutii | 4 MP |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Montura Lentila | M16 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Frame rate | 25 fps max. |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password reset via email, password protection |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.