Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
750,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 4MP Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1143G2-LIU(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.4 mm × 97.7 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Day& Night | IR cut filter |
| Greutate | 550 g |
| Frame rate | 25 fps max. |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| PoE | Da, IEEE 802.3af, Class 3 |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67IK08 |
| Dimensiuni | 121.4 x 121.4 × 97.7 mm |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.