Camera de supraveghere IP Dome 8MP Powered by Darkfighter Hikvision
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.887,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Powered by Darkfighter Hikvision DS-2CD2186G2H-I(2.8MM)(EF), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min.: Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.66 A, max. 8 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 9.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Lentila | Fixa |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Montura Lentila | M16 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Tip | IP Dome |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Dimensiuni | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Greutate | 525 g |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Alimentare | 12 VDC ± 25%, 0.66 A |
| Putere Consumata | max. 9.5 W (PoE)max. 8 W (VDC) |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – 60º C |
| Iluminare min | Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON)B/W: 0 Lux with IR |
| Compresia Datelor | H.265, H.264, H.264+, H.265+, MJPEG |
| Audio bit rate | 8 – 320 kbps |
| Functii speciale | Funcție de învățare profundă – Protecție perimetrală – Traversare linie, intruziuneSuportă declanșarea alarmei prin tipuri de ținte specificate (om și vehicul) |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 512 GB |
| Alarm Trigger: | Detectare mișcare (suportă declanșarea alarmei prin tipuri de ținte specificate (om și vehicul)), alarmă pentru manipulare video, excepție |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.