Camera de supraveghere IP Dome 8MP Powered by Darkfighter Hikvision
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.928,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Powered by Darkfighter Hikvision DS-2CD2186G2H-ISU(4MM)(EF), lentila fixa: 4mm, iluminare min.: Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.66 A, max. 8 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 9.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | N/A |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Rezolutii | 8 MP |
| Carcasa | IP67 |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Montura Lentila | M16 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Greutate | 525 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.