Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
2.453,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Turret 8MP Smart Hybrid Light with ColorVu Hikvision DS-2CD2387G2H-LISU/SL(2.8MM)(EF), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu IR 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.75 A, max. 9 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 10.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø138.3 mm × 115.4 mm, greutate: 820g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Rezolutii | 8 MP |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporat |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Tip | Turret |
| Dimensiuni | 138.3 x 138.3 × 115.4 mm |
| Iluminare min | Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Montura Lentila | M16 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Greutate | 820 g |
| Putere Consumata | 10.5 W Max. |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC (pana la 512 GB) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.