Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus Eco Ultra; ARGUS SERIES B360
Producator:
Reolink
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
463,99 lei 511,00 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Specificații
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screws included | Yes |
| Battery-Capacity | 6000 mAh |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2 |
| Mounting-Type | Wall |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Lens viewing angle, diagonal | 125° |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Colour temperature | 6500 K |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Depth | 75 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Height | 7.5 mm |
| Package height | 97 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package width | 155 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Package weight | 840 g |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Power source type | Battery, Solar |
| Width | 191 mm |
| Weight | 43.1 g |
| Video compression formats | H.265 |
| Number of cameras | 1 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Number of illumination LEDs | 8 |
| Lens viewing angle, horizontal | 105° |
| Bit rate range | 64 – 4096 Kbit/s |
| Lens viewing angle, vertical | 55° |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.












Nu există recenzii încă.