Camera de supraveghere Reolink GO SERIES G450 WITH SOLAR PANEL
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.071,99 lei 1.274,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere 4G Reolink GO SERIES G450 WITH SOLAR PANEL 2 Senzor: 1/3″CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa:4mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 90°/vertical: 47° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 8 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.264 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Frecventa 3G/4G: Europe: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B28A, WCDMA: B1/B8 Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: Ø98*122mm Greutate: 496g Putere panou: 6.0V/ 530mA/ 3.2W Interfata: USB Type-C Protectie: IP65 Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Dimensiuni: 185.4 x 120.4 x 6.5(mm) Greutate: 280g
Specificații
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Screws included | Yes |
| Battery-Capacity | 6000 mAh |
| PTZ control | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antennas quantity | 1 |
| SIM card slot | Yes |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Video streaming | Yes |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.265 |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Night vision distance | 10 m |
| Mounting-Type | Ceiling/wall |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Power source type | Battery |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Height | 122 mm |
| Video formats supported | H.264, H.265 |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Product colour | Camouflage |
| Weight | 496 g |
| Diameter | 9.8 cm |
| Number of cameras | 1 |
| Preset points | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Total megapixels | 8 MP |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Number of illumination LEDs | 8 |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Bit rate | 64 Kbps – 4096 Kbps |
| Infra-red wavelength | 940 nm |
| Detection distance | 10 m |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.