SKU: CS-H3-R100-1H3WKFL
Producator: Ezviz
Credit module tbi bank 3.4.1
63.64 Lei x 4 rate
Descriere
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3-R100-1H3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 x 1296; Lentila: 2.8mm @ F2.0, viewing angle: 122° (Diagonal), 106° (Horizontal), 56° (Vertical) 4mm @ F2.0, viewing angle:102° (Diagonal), 86° (Horizontal), 44° (Vertical);Iluminare: 0.01 lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with IR; IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Slot card microSD pana la 512GB; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b,802.11g, 802.11n; Conectare retea: RJ45×1(10M/100M Adaptive Ethernet Port); Alimentare: DC 12V/1A; Functii:AI-Powered Human / Vehicle Shape Detection; Color Night Vision; Customizable Detection Zone; Two-Way Talk,Works with Alexa, Google Assistant; Dimensiuni: 75.5× 75.5×155 mm
SKU: CS-H3-R100-1H3WKFL Categorie:
Specificații
Format cameră
Bullet
Obiectiv fix
2.8mm
InfraRed
10m
Obiectiv varifocal
No
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Tehnologie
IP
Camera Wireless
Yes
Screws included
Yes
Maximum memory card size
512 GB
Reset button
Antennas quantity
2
Antenna type
External
Connectivity technology
Wired & Wireless
DC output current
1 A
Placement supported
Outdoor
Night vision
Video compression formats
H.264, H.265
Number of lenses
1
Night vision distance
30 m
LED type
IR
Built-in HDD
No
Video motion detection
DC output voltage
12
Maximum resolution
2304 x 1296 pixels
Built-in light
Lens viewing angle, vertical
56°
Progressive scan
Noise reduction technology
3D noise reduction
Day/night mode
Mounting-Type
Ceiling/wall
Infrared (IR) cut-off filter
Form factor
Spherical
Frame rate
30 fps
Channel bandwidth
20 MHz
Built-in speaker(s)
Sensor type
CMOS
Wi-Fi standards
802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Noise reduction
Live view
Maximum aperture number
2
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Power source type
DC
Depth
155 mm
Operating relative humidity (H-H)
0 – 95%
International Protection (IP) code
IP67
BLUETOOTH
Package depth
100 mm
Frequency-Band
2.4 – 2.4835 GHz
Works with Amazon Alexa
Package height
92 mm
Operating temperature (T-T)
-30 – 60 °C
Works with the Google Assistant
Package width
227 mm
Optical sensor size
25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7)
Power consumption (max)
7 W
Weight
438 g
Number of cameras
1
Intelligent Video Surveillance (IVS) system features
Human detection, Vehicle detection
Minimum illumination
0 lx
Wi-Fi data rate (max)
150 Mbit/s
Back Light Compensation (BLC)
Digital Wide Dynamic Range (DWDR)
Mirror
Fixed focal length
2.8 mm