Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7" Progressive Scan CMOS;Rezolutie
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
158,99 lei 197,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 × 1296; Lentila:4mm @ F2.0, view angle: 82° (Horizontal), 98° (Diagonal); IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; Frecventa: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz; Conectare retea: RJ45 × 1 (10M / 100M Adaptive Ethernet Port); Putere Alimentare:DC 12V / 1A; Functii: Color Night Vision;Two-Way Talk;AI-Powered Human Shape Detection;Customizable Detection Zone; Active Defense with Siren and Strobe Light;Smart Integration with Google Assistant, Amazon Alexa & IFTTT³; Dimensiuni:72×72×157 mm
Specificații
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | N/A |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Mounting-Type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Placement supported | Outdoor |
| Length | 157 mm |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.265 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Form factor | Bullet |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Power source type | DC |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 50 °C |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Package height | 100 mm |
| Weight | 330 g |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Package width | 227 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Package depth | 92 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Mirror | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Minimum illumination | 0.01 lx |
| Certification | CE / FCC / UKCA / UL / WEEE / RoHS / REACH |
| Lens viewing angle, horizontal | 82° |
| Lens viewing angle, vertical | 98° |
| Bit rate | 3 Mbps |
| Wi-Fi data rate (max) | 144 Mbit/s |
| Diameter | 7.2 cm |
| Package weight | 539 g |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.