SKU: CS-H3C-R100-1K3WKFL
Producator: Ezviz
Disponibilitate:
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-H3C-R100-1K3WKFL; Senzor:1/2.7″ Progressive Scan CMOS;Rezolutie 3MP,2304 × 1296; Lentila:4mm @ F2.0, view angle: 82° (Horizontal), 98° (Diagonal); IR 30M IR-Cut filter with auto-switching; Video compresie:H.265 / H.264; Wi-Fi Standard: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; Frecventa: 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz; Conectare retea: RJ45 × 1 (10M / 100M Adaptive Ethernet Port); Putere Alimentare:DC 12V / 1A; Functii: Color Night Vision;Two-Way Talk;AI-Powered Human Shape Detection;Customizable Detection Zone; Active Defense with Siren and Strobe Light;Smart Integration with Google Assistant, Amazon Alexa & IFTTT³; Dimensiuni:72×72×157 mm
SKU: CS-H3C-R100-1K3WKFL Categorie:
Specificații
Obiectiv fix
4mm
InfraRed
10m
Obiectiv varifocal
No
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Tehnologie
IP
Camera Wireless
Yes
Format cameră
N/A
Maximum memory card size
512 GB
Wide Dynamic Range (WDR)
Yes
Connectivity technology
Wired & Wireless
Mounting-Type
Wall
DC output current
1 A
Placement supported
Outdoor
Length
157 mm
Night vision
Video compression formats
H.264, H.265
Night vision distance
30 m
LED type
IR
Built-in HDD
No
Video motion detection
DC output voltage
12
Maximum resolution
2304 x 1296 pixels
Form factor
Bullet
Infrared (IR) cut-off filter
Frame rate
30 fps
Channel bandwidth
20 MHz
Sensor type
CMOS
Wi-Fi standards
802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Power source type
DC
Operating temperature (T-T)
-30 – 50 °C
International Protection (IP) code
IP67
BLUETOOTH
Package height
100 mm
Weight
330 g
Power consumption (max)
9 W
Package width
227 mm
Optical sensor size
25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7)
Package depth
92 mm