Outdoor Pan/Tilt 4G LTE Camera SPEC: 1080p (1920×1080), 4G LTE
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
296,99 lei 741,98 lei
În stoc
Descriere
Outdoor Pan/Tilt 4G LTE Camera SPEC: 1080p (1920×1080), 4G LTE (LTE-FDD: B1/3/5/7/8/20/28, LTE-TDD: B38/40/41), 1 × External Antenna, 1 × PoE Port, Horizontal 360º FEATURE: Pan/Tilt, Starlight Color Night Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars), Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Weatherproof (IP66), Night Vision (Up to 30 m)
Specificații
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Distanta Focala | 3.17 mm |
| Diafragma | F1.65 |
| Dimensiuni | 130. 8× 84.0 × 116.1 mm |
| Altele | 4GLTE-FDD: B1/3/5/7/8/20/28, LTE-TDD: B38/40/41 |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch CMOS |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli |
| Functii speciale | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Alarm Trigger: | AI Detection: Motion Detection, Person Detection, Pet Detection, Vehicle Detection, Tamper Detection, Line-Crossing Detection, Meow Detection, Bark Detection, Glass-Breaking Detection |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.