Camere supraveghere IP
Reolink E SERIES E430 4MP Cameră de supraveghere Wi-Fi, Detectie
Producator:
Reolink
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
189,99 lei 229,98 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Specificații
| Format cameră | Cube |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Screws included | Yes |
| Supported video modes | 1080p |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting-Type | Wall |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video streaming | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| DC output current | 2 A |
| Colour temperature | 6500 K |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Weight | 168 g |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Package width | 178 mm |
| Width | 60 mm |
| Package height | 70 mm |
| Power consumption (max) | 6 W |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Package depth | 200 mm |
| Depth | 99 mm |
| Audio system | 2-way |
| Height | 91 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Total megapixels | 4 MP |
| Package weight | 650 g |
| Number of cameras | 1 |
| User access level | Administrator, User |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Number of illumination LEDs | 6 |
| Lens viewing angle, vertical | 57° |
| Luminous flux | 180 lm |
| Lens viewing angle, horizontal | 107° |
| Bit rate range | 64 – 3072 Kbit/s |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.












Nu există recenzii încă.