Reolink E SERIES E540 PTZ 5MP IR12m Cameră de supraveghere
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
426,98 lei 534,99 lei
În stoc
Descriere
Mic, dar inteligent
Usor de instalat si usor de ascuns, seria E Seria E540 cu corp mic si tehnologie inteligenta detecteaza oamenii/vehiculele/animalele de companie, permite comunicarea de la distanta in timp real si ofera viziune nocturna color cu proiectoarele aprinse.
Specificații
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| InfraRed | 12m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-8mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Screws included | Yes |
| Zoom capability | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antenna type | Internal |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting-Type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Total megapixels | 5 MP |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Optical-Zoom | 3x |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Weight | 415 g |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package weight | 1 kg |
| Height | 120 mm |
| Package depth | 217 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Package height | 12.5 mm |
| Package width | 159 mm |
| Diameter | 9 cm |
| Night vision distance | 12 m |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| User access level | Administrator, User |
| Pan range | 0 – 355° |
| Operating frequency | 2400 – 5000 MHz |
| Tilt angle range | 0 – 50° |
| Focal length range | 2.8 – 8 mm |
| Number of illumination LEDs | 12 |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Bit rate range | 64 – 8192 Kbit/s |
| Maximum resolution | 2560 x 1920 pixels |
| Lens viewing angle, horizontal | 48 – 90° |
| Lens viewing angle, vertical | 37 – 68° |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.










Nu există recenzii încă.