Reolink RLC-510WA W320 5MP IR 30m Cameră de supraveghere Dual-BandWi-Fi,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
282,99 lei 317,00 lei
În stoc
Descriere
Specificații
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 5MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting-Type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Form factor | Bullet |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Total megapixels | 5 MP |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Height | 18.6 mm |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package width | 122 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Weight | 415 g |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Package depth | 250 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Package weight | 880 g |
| Package height | 12.5 mm |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| User access level | Administrator, User |
| Lens viewing angle, vertical | 48° |
| Bit rate range | 64 – 8192 Kbit/s |
| Lens viewing angle, horizontal | 80° |
| Diameter | 6.7 cm |
| Number of illumination LEDs | 18 |
| Maximum resolution | 2560 x 1920 pixels |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.












Nu există recenzii încă.