Reolink RLC-811WA W430 8MP 4K IR 30m Cameră de supraveghere
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
559,99 lei 663,99 lei
În stoc
Descriere
Specificații
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Screws included | Yes |
| Zoom capability | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting-Type | Wall |
| Security algorithms | WPA, WPA2, WPA3 |
| DC output current | 1 A |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Built-in siren | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Colour temperature | 6500 K |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Height | 80 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Audio system | 2-way |
| Depth | 72 mm |
| Width | 238 mm |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Optical-Zoom | 5x |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Video compression formats | H.265 |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Video formats supported | H.265 |
| User access level | Administrator, User |
| Total megapixels | 8 MP |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Luminous flux | 450 lm |
| Lens viewing angle, horizontal | 31 – 700° |
| Lens viewing angle, vertical | 17 – 55° |
| Focal length range | 2.7 – 13.5 mm |
| Number of illumination LEDs | 5 |
| Bit rate | 64Kbps – 6144Kbps |
| Weight | 863 g |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
















Nu există recenzii încă.