TP-LINK VIGI 3MP Indoor Dome Network Camera,VIGI C230I Mini(2.8mm), 1/2.8""
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
149,99 lei 243,98 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
TP-LINK VIGI 3MP Indoor Dome Network Camera,VIGI C230I Mini(2.8mm), 1/2.8″” Progressive Scan CMOS, obiectiv: 2.8mm, F1.6, unghi vizualizare horizontal FOV: 106.9°, vertical FOV: 56.9°, diagonal FOV: 127.9°, distanta IR: 30mm, interfata : 1 x RJ45 10/100M.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| IP address filtering | Yes |
| Mounting-Type | Ceiling |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| HTTPS encryption | Yes |
| Night vision | Yes |
| Form factor | Dome |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Housing material | Plastic |
| Depth | 58 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Width | 114 mm |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Power consumption (max) | 7.5 W |
| Height | 114 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Total megapixels | 3 MP |
| Number of cameras | 1 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Mirror, Saturation, Sharpness |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| IK code | IK08 |
| Certification | CE/VCCI/BSMI/KC/ONVIF |
| Lens viewing angle, horizontal | 106.9° |
| Lens viewing angle, vertical | 56.9° |
| Lens viewing angle, diagonal | 127.9° |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.