Camera web Logitech C930e HD 1080p, senzor CMOS, rezolutir video
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
413,99 lei 559,99 lei
În stoc
Descriere
Camera web Logitech C930e HD 1080p, senzor CMOS, rezolutir video 1920 x 1080 pixeli, interfata USB 2.0, functii H.264/SVC video compression; Zoom 4X – 1080p Autofocus, negru
Specificații
| Interfata | USB 2.0 |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Master (outer) case height | 172 mm |
| Master (outer) case width | 290 mm |
| Number of microphones | 2 |
| Privacy camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Privacy type | Pop-up |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Inregistrare Video | 1920 x 1080 pixeli |
| Videoconferinta | Nu |
| Telecomanda | nu |
| Zoom capability | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Tripod thread | 1/4 |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Mounting-Type | Clip |
| Interface | USB |
| Weight (with stand) | 162 g |
| Laptop clamp | Yes |
| Box contents | Camera with attached 1.5 m (5 ft) USB-A cable Attachable privacy shutter User documentation |
| Minimum RAM | 2048 MB |
| Master (outer) case length | 495 mm |
| Master (outer) case gross weight | 7.76 kg |
| Rezolutie video | Full HD |
| Microfon | N/A |
| Rezolutie | Intre 2.1MP si 4MP |
| Built-in microphone | Yes |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Digital zoom | 4x |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Batteries included | No |
| Built-in flash | No |
| Cable length | 1.5 m |
| Resolution at capture speed | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps |
| Quantity | 1 |
| Height | 43 mm |
| Package height | 52 mm |
| Width | 94 mm |
| Package depth | 142 mm |
| Weight | 162 g |
| Package width | 76 mm |
| Package weight | 221.8 g |
| Depth | 7.1 mm |
| Packaging content | Webcam with 1.5 m attached USB-A cable Attachable privacy shutter User documentation |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.



Nu există recenzii încă.