Carcasa ASUS AP202 Small Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
542,99 lei 1.026,00 lei
În stoc
Descriere
Carcasa ASUS AP202 Small Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 4, Drive Bays: 2×2.5″/3.5″ Combo, Ventilatoare Suportate: 6 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm, lateral: 2x120mm), Ventilatoare Incluse: 3 (spate: 1x120mm, lateral: 2x120mm), Format Placa de Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, Lungime Maxima Placa Video: 420mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 175mm
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Number of expansion slots | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Cable management | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Recomandat Gaming | Da |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Top fans diameters supported | 120,140 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Number of 2.5 bays | 2 |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum CPU cooler height | 17.5 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Supported motherboard form factors | micro ATX, Mini-ITX |
| Top radiator sizes supported | 360 mm |
| Maximum graphics card length | 42 cm |
| Side fans installed | 2x 120 mm |
| Case-Fan | Yes |
| Included-PSU | No |
| Case format | micro-ATX |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| Product colour | Black |
| Width | 236 mm |
| Height | 460 mm |
| Weight | 9 kg |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Wire Management | Da |
| Permite Asamblare | Premium |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Bays Intern 3.5 inch | 2 |
| Sloturi Expansiune | 4 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 9 |
| Iluminare LED | ARGB |
| Tavan | 3 x 120 mm sau 2 x 140 mm |
| Spate | 1 x 120 mm ARGB |
| Lungime video GPU | 420 mm |
| Suport radiator | Tavan – 120/240/360mm |
| Tip carcasa | MiniTower |
| Depth | 44.1 mm |
| Greutate | 9 Kg |
| Geam lateral | Da, Curved Tempered Glass (Panou lateral + frontal) |
| Inaltime cooler CPU | 175 mm |
| Dimensiuni | 441 x 236 x 460 mm |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 (2 convertite din bay-urile de 3.5) |
| Ventilatoare incluse | 3 x 120 mm ARGB |
| Lateral | 2 x 120 mm ARGB |
| USB 3.2 tip C | 1 x USB-C 3.2 Gen 2×2 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.