Carcasa ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON Mid Tower ARGB NEGRU,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
919,99 lei 1.673,99 lei
În stoc
Descriere
Carcasa ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON Mid Tower ARGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 8+ 3 aditional verticale, Drive Bays: 2×3.5″ 2×2.5″, Ventilatoare Suportate: 4 (spate: 1x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm), Format Placa De Baza Suportat: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, Lungime Maxima Placa Video: 400mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 163mm
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutate | 11 kg |
| Front-USB_Audio | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Number of 3.5 bays | 4 |
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | N/A |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of 2.5 bays | 4 |
| Anti-dust filter | Yes |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Maximum graphics card length | 40 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| RGB control button | Yes |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240,280,360 mm |
| Number of expansion slots | 8 |
| Maximum CPU cooler height | 16.3 cm |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Case-Fan | Yes |
| Case format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX |
| Package width | 380 mm |
| Width | 285 mm |
| Depth | 446 mm |
| Height | 450 mm |
| Package depth | 525 mm |
| Weight | 11.9 kg |
| Package height | 557 mm |
| Top fans diameters supported | 120, 140 mm |
| Package weight | 14 kg |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Asamblare | Premium, Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Ventilatoare incluse | 4 |
| Spate | 1x 120 mm |
| Tavan | 3x 120 mm sau 2x 140 mm |
| Iluminare LED | ARGB |
| Podea | 3x 120 mm |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| Lungime video GPU | 400 mm (Max) |
| Inaltime cooler CPU | 163 mm (Max) |
| Suport radiator | Tavan 1x 120/140/240/280/360 mmSpate 1x 120 mm |
| Dimensiuni | 446 x 450 x 285 mm |
| Bays Intern 2.5 inch | 4 (convertite din bay-urile de 3.5) |
| Bays Intern 3.5 inch | 4 |
| Sloturi Expansiune | x8 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 13 |
| Lateral | 3x 120 mm |
| In spatele M/B Tray | 3x 120 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.