Carcasa PHANTEKS XT PRO ULTRA Mid Tower DRGB NEGRU
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
417,99 lei 492,99 lei
În stoc
Descriere
Carcasa PHANTEKS XT PRO ULTRA Mid Tower DRGB NEGRU, Tempered Glass, Sloturi Expansiune 7, Drive Bays: 2x 3,5″ 5×2,5″, Ventilatoare Suportate: 10 (spate: 1x120mm sau 1x140mm, fata: 3x140mm sau 3x120mm, sus: 3x120mm sau 2x140mm), Ventilatoare incluse: 4(fata: 3x140mm, spate: 1x140mm), Format Placa De Baza Suportat: MIni-ITX, Micro-ATX, ATX, E- ATX, Lungime Maxima Placa Video: 415mm, Inaltime Maxima Cooler Procesor: 184mm
Specificații
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Illumination | Yes |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Form factor | Midi Tower |
| Supported motherboard form factors | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Material | Steel, Tempered glass |
| Illumination location | Case fans |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Number of 2.5 bays | 5 |
| Supported HDD sizes | 2.5 |
| Case-Fan | Yes |
| Case format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX, ATX, E-ATX |
| Product colour | Black |
| Warranty-Period | 5 year(s) |
| Depth | 230 mm |
| Height | 500 mm |
| Width | 450 mm |
| Weight | 8.17 kg |
| Producator | PHANTEKS |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.










Nu există recenzii încă.