Carcasa Spacer Rainbow, ATX, Mid Tower NEGRU
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
282,99 lei 404,99 lei
În stoc
Descriere
Carcasa Spacer Rainbow, ATX, MidTower, Gaming, fara sursa, sticla securizata, 4 x fan, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 1, mesh, fan controller (inclusiv RGB), telecomanda, „SPCS-GC-RAINBOW”
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| SSD form factor | 2.5 |
| Audio output | Yes |
| On/off button | Yes |
| Number of 3.5 bays | 2 |
| Audio input | Yes |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue, Green, Red |
| Reset button | Yes |
| Number of power supply units | 1 |
| Recomandat Gaming | Da |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Placi baza compatibile | ATX |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of expansion slots | 7 |
| Anti-dust filter | Yes |
| Power supply included | No |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Supported HDD sizes | 3.5 |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Front fans diameters supported | 120 mm |
| Number of 2.5 bays | 3 |
| Number of side fans supported (max) | 1 |
| Maximum graphics card length | 31 cm |
| Power supply location | Rear |
| Illumination location | Back, Top |
| Height | 447 mm |
| Depth | 210 mm |
| Width | 365 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Permite Asamblare | Premium, Gold |
| Permite Wire Management | Da |
| Iluminare LED | Da, RGB |
| USB 2.0 | 2 |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Ventilatoare incluse | 4 |
| Bays Intern 3.5 inch | 2 |
| Fan controller integrat | Da |
| Sloturi Expansiune | 7 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 8 |
| Spate | 1x 120 mm LED RGB |
| Fata | 3x 120 mm LED RGB |
| Jack 3.5 mm | 2x 3.5 mm jack |
| Podea | 1x 120 mm |
| Inaltime cooler CPU | 165 – 169 mm |
| Lungime video GPU | 300 – 350 mm |
| Dimensiuni | 365 x 210 x 447 mm |
| Accesorii incluse | Mesh pentru filtrare prafTelecomanda |
| Alte Caracteristici | Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) |
| Bays Intern 2.5 inch | 3 ( 2 + cadru dedicat) |
| Tavan | 3x 120mm |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.













Nu există recenzii încă.