Cartuse cerneala
Cartus cerneala Epson Yellow, XXL, capacitate 20k pagini, pentru Epson
Producator:
Epson
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
805,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Cartus cerneala Epson Yellow, XXL, capacitate 20k pagini, pentru Epson WorkForce Pro WF-C529R, WorkForce Pro WF-C579R.
Specificații
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) case gross weight | 0 g |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Compatibility | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946664033 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Country of origin | China |
| Package width | 144 mm |
| Package weight | 380 g |
| Brand compatibility | Epson |
| Package height | 39 mm |
| Package depth | 279 mm |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.