Cartus cerneala HP 3YM60AE Color Nr.305 3Ym60Ae Original HP Deskjet
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
69,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP 3YM60AE Color Nr.305 3Ym60Ae Original HP Deskjet 2320 Aio
Specificații
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartuș | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Supply type | Single pack |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| Colour ink volume | 2 ml |
| Storage relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Pallet weight (imperial) | 177.6 kg (391.6 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429202; (302) 194441597325; (ABE) 193905429219; (UUQ) 194441597318; (UUS) 193905429226 |
| Box contents | HP 305 Tri-color Original Ink Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.28 kg |
| Country of origin | China, Vietnam, United States, Germany, Malaysia |
| Pallet gross weight | 177.6 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429202, 194441597325, 199642337527, 193905429219, 199642337572, 194441597318, 193905429226 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.