Cartus cerneala HP 3YM61AE Black Nr.305 3Ym61Ae Original HP Deskjet
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
64,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP 3YM61AE Black Nr.305 3Ym61Ae Original HP Deskjet 2320 Aio
Specificații
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet | 8 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Supply type | Single pack |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Black ink page yield | 120 pages |
| Storage relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Black ink volume | 2 ml |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429233; (302) 194441597349; (ABE) 193905429240; (UUQ) 194441597332; (UUS) 193905429257 |
| Box contents | HP 305 Black Original Ink Cartridge |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Pallet gross weight | 169.3 kg |
| Pallet weight (imperial) | 169.3 kg (373.2 lbs) |
| Master (outer) case gross weight | 3.11 kg (6.86 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429233, 194441597349, 199642337589, 193905429240, 199642337596, 194441597332, 193905429257 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.