Cartus cerneala HP 3YM62AE Black Nr.305Xl High Yield 3Ym62Ae Original
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
125,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP 3YM62AE Black Nr.305Xl High Yield 3Ym62Ae Original HP Deskjet 2320 Aio
Specificații
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Master (outer) cases per pallet | 32 pc(s) |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Black ink page yield | 240 pages |
| Black ink volume | 4 ml |
| Pallet weight (imperial) | 125.7 kg (277 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429264; (302) 194441597363; (ABE) 193905429271; (UUQ) 194441597356; (UUS) 193905429288 |
| Box contents | HP 305XL Mid Yield Black Original Ink Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 3.3 kg |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Pallet gross weight | 125.7 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429264, 194441597363, 199642337619, 193905429271, 199642337657, 194441597356, 193905429288 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.