Cartus cerneala HP 3YM75AE Black Nr.653 360 pagini,HP DeskJet Plus
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
79,99 lei 80,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP 3YM75AE Black Nr.653 360 pagini,HP DeskJet Plus Ink Advantaje 6075 AIO, DeskJet Plus Ink Advantaje 6475 AIO
Specificații
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet | 8 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | N/A |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP 653 ink cartridges work with: |
| Black ink page yield | 360 pages |
| Black ink volume | 6 ml |
| Pallet weight (imperial) | 187.1 kg (412.6 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 193905429486; (BHK) 193905429509; (BHL) 193905429493 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429486, 193905429509, 193905429493 |
| Box contents | HP 653 Black Original Ink Advantage Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Country of origin | Malaysia |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Pallet gross weight | 187.1 kg |
| Master (outer) case gross weight | 3.48 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.