Cartus cerneala HP N9K05AE, color, 120 pagini, HP Deskjet 2620
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
78,99 lei 81,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP N9K05AE, color, 120 pagini, HP Deskjet 2620 AIO, Deskjet 2630 AIO
Specificații
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Master (outer) cases per pallet | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| Colour ink volume | 2 ml |
| OEM code | N9K05AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860705; (ABE) 889894860712; (BA3) 889894860729; (UUS) 889894860736 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860705, 889894860712, 889894860729, 889894860736 |
| Pallet gross weight | 190.4 kg |
| Capacitate cartuș | Sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Master (outer) case gross weight | 3.55 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.