Cartus cerneala HP T6M15AE black 21.5 ml nr.903XL Officejet
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
232,99 lei 244,99 lei
În stoc
Descriere
Cartus cerneala HP T6M15AE black 21.5 ml nr.903XL Officejet Pro 6950/6960/6970
Specificații
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Master (outer) case gross weight | 2.6 kg |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Master (outer) cases per pallet | 42 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Black ink volume | 20 ml |
| Compatibility | HP 903 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6950 |
| Black ink page yield | 750 pages |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 889894728999, 889894729002 |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -5 – 45 °C |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Height | 115 mm |
| Weight | 60 g |
| Package depth | 44 mm |
| Depth | 44 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 106 mm |
| Package weight | 70 g |
| Package width | 106 mm |
| Country of origin | Ireland, Malaysia |
| Products per pallet | 1260 pc(s) |
| Pallet gross weight | 129.2 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.