Cartuse cerneala
EPSON T49H 140ML YELLOW Inkjet cartridge, Compatibil cu: SC-3100X
Producator:
Epson
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
131,99 lei 137,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Descriere
EPSON T49H 140ML YELLOW Inkjet cartridge, Compatibil cu: SC-3100X
Specificații
| Capacitate cartuș | peste 51 ml |
|---|---|
| Culoare cartus | Yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Cartridge-Color | color |
| Compatibility | SureColor SC-T3100X, SC-T3100x 240V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package depth | 480 mm |
| Package width | 160 mm |
| Country of origin | Indonesia |
| Package height | 310 mm |
| Brand compatibility | Epson |
| Package weight | 0.22 g |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.