Casti audio
Casti cu fir Trust GXT492BM Carus, sunet stereo, frecventa raspuns
Producator:
Trust
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
116,99 lei 190,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Casti cu fir Trust GXT492BM Carus, sunet stereo, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, sound pressure level 100 dB, negru
Specificații
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Adjustable headband | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Folding microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Microfon | N/A |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black, Yellow |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.2 m |
| Depth | 94 mm |
| Width | 174 mm |
| Weight | 284 g |
| Height | 195 mm |
| Interfata | Aux |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.