SKU: AXH-ONEUCD-35
Producator: Axtel
Credit module tbi bank 3.4.1
66.54 Lei x 4 rate
Descriere
HEADSET AXTEL ONE UC35 STEREO HD AXH-ONE , Corded, Plug&Play USB / 3.5mm Jack Headset Conectivity USB-A, USB-C; Jack / with STEREO HD . Speaker Size has 40 mm / Passive noise reduction : STRONG / Vegan Leather
SKU: AXH-ONEUCD-35 Categorie:
Specificații
Iluminare
Nu
Connectivity technology
Wired
Plug and Play
Yes
USB connectivity
Yes
3.5 mm connector
Tehnologie
Cu fir
Interfata
USB
Design căști
Head-band
Call Center
Da
Lungime cablu
N/A
Culoare
Negru
Noise-canceling
Wearing style
Head-band
Headset type
Binaural
Adjustable headband
Headphone frequency
20 – 20000 Hz
Ear coupling
Supraaural
Microphone type
Boom
Detachable microphone
No
Cable colour
Black
Detachable cable
No
Noise canceling type
Passive
Microphone noise-canceling
Folding microphone
Device compatibility
desk phone / softphone /smartphone
Microfon
Da
Gaming
Nu
Microphone in
Product colour
Black
USB connector
USB Type-A
Product type
Headset
Package width
210 mm
Package depth
170 mm
Country of origin
Poland
Package height
57 mm