Poly Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-C-C Headset +USB-C/A
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
871,99 lei 1.900,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
Poly Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-C-C Headset +USB-C/A Adapter
Specificații
| Wireless | Da |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB connectivity | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Connectivity technology | Wireless |
| Interfata | USB |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Ear coupling | Supraaural |
| Microphone type | Boom |
| Other operating systems supported | Android, iOS |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Driver unit | 3.2 cm |
| Receiver included | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Pouch | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
| Operating keys | Answer/end call, Bluetooth pairing, Mute, Volume +, Volume – |
| Microphone frequency | 100 – 6800 Hz |
| Wireless range | 50 m |
| Continuous audio playback time | 40 h |
| Iluminare | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Call Center | Da |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Cable length | 1.5 m |
| Product type | Headset |
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Colour name | Black |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Width | 155 mm |
| Height | 183 mm |
| Weight | 175 g |
| Country of origin | Mexico |
| Package weight | 382 g |
| Depth | 6.6 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Pallet gross weight | 361.4 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1015 x 1219 x 1940 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.