Centrala control acces Hikvision DS-K2702X, 10/100/1000 Mbps, interfete: 1x Network,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
6.215,99 lei
În stoc
Descriere
Centrala control acces Hikvision DS-K2702X, 10/100/1000 Mbps, interfete: 1x Network, 2x Lock Control, 2x Exit Button, 2x Door Contact Input, 4x Alarm Input, 4x Alarm Output, 1x TAMPER, 7x RS-485, 4x Wiegand(W26, W34), 1x USB, 1x Fire Interface, capacitate: 100 000 utilizatori, 10 000 aprente, 200 000 carduri, 600 000 evenimente, 2 usi extensibile la 126 usi, 4x RS-485 carduri de proximitate, alimentare: 100 VAC to 240 VAC, temperatura de fuctionare: -10 °C to 55 °C.
Specificații
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
|---|---|
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Mounting-Type | Wall |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Width | 360 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Product colour | Grey, White |
| Power consumption (typical) | 72 W |
| Height | 345 mm |
| Product type | Access controller |
| Brand compatibility | Hikvision |
| Alarm input/output | Yes |
| Alarm output channels | 4 |
| Depth | 88.3 mm |
| Alarm input channels | 4 |
| Număr uși | 2 |
| Wiegand | Da |
| RS-485 | Da |
| USB | Da |
| Interfata retea | 10/100/1000Mbps |
| Relee | 4 |
| Intrare contact usa | 2 |
| Intrare buton cerere iesire | 2 |
| Intrare alarma | 4 |
| Iesire alarma | 4 |
| Contact sabotaj | Da |
| Alimentare | 100-240Vca |
| Configurare WEB browser | Da |
| OSDP | Nu |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.


Nu există recenzii încă.