Cooler Procesor ASUSD ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, dimensiune
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.783,99 lei 3.381,99 lei
În stoc
Descriere
Cooler Procesor ASUSD ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, dimensiune waterblock 133x105x123 mm, dimensiune radiator 394x140x32 mm, lungime tub 200 mm, 3x 120mm, viteza: 800-2650 +/- 10% RPM, presiune statica 5.45 mmH2O, airflow: 71.44 CFM, nivel zgomot 39.6 dBA, compatibiliate AMD AM4/AM5, Intel LGA 1700/1851
Specificații
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 12 cm |
| Mounting kit | Yes |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Installation instruction | Yes |
| Tip | N/A |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Fan speed (min) | 800 RPM |
| Radiator material | Aluminum |
| Water block material | Copper |
| Radiator depth | 14 cm |
| Radiator width | 39.4 cm |
| Supported processor sockets | LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Socket AM5 |
| Fan speed (max) | 2650 RPM |
| Fan static pressure | 5.45 mmH2O |
| Radiator height | 3.2 cm |
| Tube length | 20 cm |
| Waterblock width | 13.3 cm |
| Waterblock depth | 10.5 cm |
| Waterblock height | 12.3 cm |
| Fan performance | 71.44 cfm |
| Product colour | Black |
| Weight | 1.56 kg |
| Built-in display | Yes |
| Package type | Box |
| Package depth | 154 mm |
| Package height | 423 mm |
| Display type | AMOLED |
| Package width | 219 mm |
| Package weight | 3.64 kg |
| Noise level | 39.6 dB |
| Pump motor speed | 1800 RPM |
| Pump motor speed (min) | 3200 RPM |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 72 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.