SKU: DLFCT2250U96424RTXWP
Producator: Dell
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
1033.13 Lei x 24 rate
Descriere
Dell Pro Max Tower T2, 1500W Platinum, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Gold) , Intel Core Ultra 9 285K (36 MB cache, 24 cores, 24 threads, 3.2 GHz to 5.7 GHz, 125W), NVIDIA RTX 4000 ADA, 20 GB GDDR6, 4 DP, 64GB: 4 x 16 GB, DDR5, 4800 MT/s, non-ECC, 2TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready, 2 x 4 TB, 5400 RPM, 3.5-inch, SATA, HDD, 8x DVD+/-RW 9.5mm RAM ODD, Optional 5GbE LAN NIC, Intel(R) Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, Intel BE200 WLAN Driver, Dell Pro Plus Keyboard and Mouse – KM7321W – US International (QWERTY), External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x Thunderbolt4 port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports, Media-card reader: 1 x SD 7.0 Express-card slot (optional), Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid- state drive, SATA: 3 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot, 1 x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot, 1 x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot, 1 x full- height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4400 MT/s : 2 DIMM-2R, 4800 MT/s : 2 DIMM-1R, 5600 MT/s : 1 DIMM-1R/2R, Maximum memory configuration: 128 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Windows 11 Pro, 5y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
SKU: DLFCT2250U96424RTXWP Categorie:
Specificații
VGA
Yes
Display port
2
Culoare
Negru
Solid state drive
Da
Microsoft-OS
WIN 11 PRO
WS-CPU
Intel-Core-i
WS-Format
Tower
Sistem de operare
Windows 11 Pro
Format desktop
Tower
Producator procesor
Intel
Tip stocare
SSD
Sistem Operare Desktop PC
Windows 11 Pro
Serie placa video
NVIDIA RTX 4000 Series
Placa video dedicata
Dedicata
Tip RAM
non-ECC
HDD
None
SSD
2TB
Unitate Optica
Da
Memorie RAM
64 GB
Sloturi memorie
4
Tip Memorie
GDDR6
CUDA cores
6144
Numar Nuclee
24
Interfata
SATA
Tip procesor
Intel Core Ultra 9
Model procesor
U9-285K
Destinat pentru
Workstation
Producator placa video
nVidia
Memorie maxima
128 GB
Cache
36 MB Intel Smart Cache
Capacitate SSD
2 TB
BLUETOOTH
5.4
Wireless
802.11be (2×2)
Versiune OS
64 bit
USB 3.0
2
Numar Thread-uri
24
Kensington lock
USB 3.1
Cip AI integrat
Intel AI Boost
Procesor Grafic integrat
Intel Graphics
Security lock
Suport TPM
Familie Procesor
Intel Core Ultra 9 din a doua serie
Stocare inclusa
Compatibilitate DIMM
UDIMM
Tip Hard Disk
3.5 inch
PFC
Activ
Numar procesoare
1
Numar Procesoare suportate
1
Chipset
Realtek
Memorie inclusa
Frecventa memorie
5600 MHz
Slot 1
16 GB
Compatibilitate RAM
non-ECC
Suport DirectX
12
Sunet
HD Audio
USB 2.0
LAN
1 Gbps
Suport OpenGL
4.6
Tip
Dedicata
Tehnologie
3 nm
Socket procesor
1851
Suport Shader Model
6.8
Monitor inclus
Nu
Tip sloturi memorie
UDIMM
Retea Ethernet (RJ-45)
SATA III
4
Tip carcasa
Recomandat
Graphics Workstation
Capacitate memorie
64 GB
Familie placa video
RTX
Interfata placa video
PCI Express 4.0 x16
Model
ALC3204
Max TDP
250 W
Slot PCI Express x16
1x PCIe 5.0
Frecventa Procesor:
3.70 GHz
Slot PCI Express x4
1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0
Slot M.2
Altele
SlimLine 9.5 mm
Capacitate memorie video
20 GB
Conectori
4 x DisplayPort 1.4
Dimensiune
438 x 387 x 187.7 mm
Bay-uri 3.5-inch intern
3
Sursa
1500 W Platinum
Thunderbolt
1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C)
Viteza de rotatie
5400 RPM
Capacitate HDD
2 x 4 TB
Model placa video
4000 Ada Generation
Greutate
20.4 kg
Tastatura:
DaTastatura Dell Pro Plus KM7321W, Wireless
Mouse
DaMouse Optic Dell Pro Plus KM7321W, Wireless
Audio
1 x combo
Frecventa turbo max
5.70 GHz